| JX2King a întrebat:

Salut.Am si eu o problema si as vrea sa ma ajutati va rog.Ieri ma jucam CS go,cand vad ca a dat freeze, nu mai dăduse creeze pana acum. Apoi am incercat sa ies din el cu alt f4 ctrl alt del sa il opresc din task manager, dar nu a mers.Asa ca am dat restart la pc, si cand am vazut ca se aprinde foarte greu si ca imi intra in chrome in 3 minute + ca atunci cand scriu ceva durează 20 sec pana se scrie.Am cautat pe net si am vazut ca s-ar putea sa fie de la hard.Dar am bootat in safe mode si acolo ruleaza perfect, deci nu e ceva in legatura cu hardul. Aveti o idee ce sa fac?

3 răspunsuri:
| imaqtpie a răspuns:

O scanare cu malwarebytes + vezi ce pornește odată cu calculatorul.

| JX2King explică (pentru imaqtpie):

Pai nu prea stiu daca pot sa descarc malwarebytes, daca imi intra in chrome asa greu +cat stau sa se încarce site-ul etc.

| imaqtpie a răspuns (pentru JX2King):

Așa greu merge și în safe mode? Ori ai bulit hdd ori de la viruși.