| Stoia_Alex_1996 a întrebat:

Salut, am si eu o problema si ma intreb daca ma puteti ajuta! Ieri mi-am reinstalat windowsul pe pc si astazi am dat sa intru pe o pagina de web si imi da eroarea asta " http://postimg.org/image/43os1iulh/ ", dar nu la toate situ-rile, doar la unele. As vrea sa stiu de ce? Si daca pot face ceva sa nu imi mai dea acea eroare, habar nu am ce s-a intamplat, pana acuma nu am avut nici un fel de problema. e prima oara cand patesc asta :|.

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=QhpVX-_ehxY

asta trebuie sa fie atunci.

4 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Ia google chrome.

| Stoia_Alex_1996 explică (pentru SergiuBoss11):

Orice Browser. Mozila, Opera, Chrome. La toate apare la fel, oare sa fie din cauza la net?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Stoia_Alex_1996):

Atunci dezactiveaza antivirusul si incearca iar.

| Stoia_Alex_1996 explică (pentru SergiuBoss11):

Problema e ca nu am antivirus deloc! straight face