| NebunDeMic95 a întrebat:

Salut am si eu o tableta Allview si am scapat-o pe jos pe spate, iar acum, ecranul imi apare alb... Nu s-a spart display ul dar nu stiu ce sa i fac... ceva idei?

3 răspunsuri:
| Nero a răspuns:

Nu prea ai ce sa-i faci. Eventual daca ai garantie la ea poti merge sa ti-o repare.Scuze dar asta e adevarul.

| petrescuionut a răspuns:

Asa am fc si eu numai ca eu veneam de la disco si am pus-o in pat m-am schimbat am stins lumina si cand m-am pus in pat in ultima secunda mi-am amintit de ea sim-am pus pe ea si s-a spart dar display-ul nu este spart ma costa cam 200 lei sa o fac si eu am dat 400 pe ea este tableta de la evolio

| iNowGSM a răspuns:

Salutare,

Ce model mai exact de Allview este?

Te poti uita pe www.iNowGSM.ro - este posibil sa gasesti!