| alex10ro a întrebat:

Salut am si eu o video camera pentru pc pe nume X-tech WEBCAM Night Vision 350k si am cautat 3 zile la rand driver pentru ea. Va rog sa ma ajutati si pe mine cu un driver va rog. PS: dau funda la primul raspuns bun

6 răspunsuri:
| elycrissro a răspuns:

Daca nu merge incearca si cu Driver Genius, poate iti gaseste el.

http://www.programepc.com/drivergeniusprofessional-11-0-0-1112-portable/

| alex10ro explică:

John si pitbull din pacate nu merge cea ce mi-ati dat. Acum incerc ce mi-a dat criss. Oricum multumesc

| alex10ro explică:

Nu a mers nici unu sa fie de vina camera?

| Pitbull92 a răspuns:

Http://forums.driverguide.com/showthread.php?t=43097
decsarca-l si incearca sa-l instalezi.)