| adriann12344321 a întrebat:

Salut am si eu un cont Youtube am cam 16.000 de vizualizari si 18 abonati...cum pot sa vad ce suma de bani am strans...?

2 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Ai parteneriat cu youtube? Daca nu ai, atunci nu poti vedea.Iar daca vrei abia acum sa incepi, o sa o iei de la 0. App, nu conteaza numarul de abonati sau numarul de like-uri, conteaza doar vizionarile celor care vad reclamele puse de youtube, pe videourile tale.Si oricum, la 16k vizualizari, sunt extrem de putini bani, daca ai avea.