| sskrillex96 a întrebat:

Salut. Am si eu un laptop cam vechi la care i-am schimbat ssdul și procesorul i3 cu un i5 5320. Si am comandat Windows 10 home de pe eMAG pentru ca ma chinuiam cu driverele când îl descarcam de pe net. Intrebarea e Windows-ul dacă l-am comandat nou și original vine cu tot cu drivere, doar sa îl instalez și merge?

4 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Windows 10 are ceva drivere in el dar trebuie sa faci update.

https://support.microsoft.com/......126dc1f7b6

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de componente mie driverele mi le-a descarcat singur prin win update dar nu este tot timpul valabil, nu e mare lucru da descarci driverele.

| Hubiter a răspuns:

1. Windows 10 se poate descarca gratuit de pe site-ul oficial apoi cu un search pe Youtube poti sa il activezi din CMD.
2. Windows 10 ofera un suport foarte bun in gasirea driver-elor.
3. Procesorul este destul de slabut pentru cerintele actuale.

Cu drag,
Hubiter.ro