| Adryan981993788 a întrebat:

Salut, am si eu un laptop HP si cand il aprind apare logoul HP se inchide si se aprinde iar asa face neincetat, ce pot face? Ps dau fundă

4 răspunsuri:
| GPA a răspuns:

Încearcă să-l pornești fără baterie. Conectează cablul de alimentare în laptop și scoate bateria. Poți intra in bios? Din bios încearcă, dacă ai timp, să faci un restore (Load default settings).

| Adryan981993788 explică (pentru GPA):

Este un laptop portabil HP stream nu pot scoate baterie este dintr-o bucată dar pot intra in BIOS

| marinaru777 a răspuns:

Trebuie formatat alt windows au registrii erori

| Balalau95 a răspuns:

Incearca sa bootezi de pe un stick
daca merge, atunci e stricat hdd/ssd/windows, deci incearca sa reinstalezi windows
daca nu merge, atunci servicele te paste