| Duţu_Mădă_1996 a întrebat:

Salut, am si eu un SONY VAIO TIP VPCEH3L1E laptopul are BLUETOOTH INCORPORAT... cum dracu fac sa il activez?straight face nu are nici buton pentru bluetooth driver nu cred ca il are instalat si as vrea sa folosesc bluetooth...stie cineva cum as putea rezolva?

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Http://www.sony.ro/......_0042_5980 aici gasesti driver-ul pentru windows 7 x64. daca ai alt windows iti recomand sa-l cauti cu Drivers Genius

| Kos93 a răspuns:

Lpetopurile de la Sony sunt extraordinar de bune deoarece ei pun accent si pe software si de aceea sunt mult mai rapide decat competitia.
Si eu am un Sony si pentru a activa bluetootu trebuie mai intai driveru ^ care ti la dat al3xande si se activeaza de unde activezi si wirelesul (VAIO Smart Network ) uite o poza http://postimg.org/image/q8r48omhp/