| Edyiy a întrebat:

Salut am si eu un telefon Galaxy Min GT-5570 aseara tot imi dadea crash-uri si l-am inchis, cand am dat sa se deschida mi s-a deschis pana unde scrie Samsung si se ingroasa cu albastru si face tot asa...
Ce are?

5 răspunsuri:
| RadikalGamer a răspuns:

Probabil a fost prea incins... Incerca un Hard Reset: scoate-i bateria, cardul si ce mai ai in el si tine apasat cam 15 secunde pe butonul de pornire.
Daca tot asa face, du-l la un service.

| Edyiy explică (pentru RadikalGamer):

PE butonul de pornire tin apasat cand e scoasa bateria?

| RadikalGamer a răspuns:

Da! Apoi poti sa-l bagi la incercat. Poate fi si asta o problema...

| Edyiy explică (pentru RadikalGamer):

L-am bagat la incarcat si l-am lasat asa cum am zis mai sus, dar tot asa nici un semn o sa incerc cum ai zis tu. acum e c-am fierbinte si il las sa se raceasca

| RadikalGamer a răspuns:

Da, lasa-l sa se raceasca. Daca tot nu merge, ti-am spus, du-l la un service cat mai rapdi pana nu moare de tot...