| xMasteru16 a întrebat:

Am si eu un telefon Huawei u8560 si aveam la blocarea ecranului model din acela cu desen si am gresit de prea multe ori si acum ca sa il deblochez imi spune sa intru pe contul de google dar nu pot dar nu pot intra pentru k nu am netul pe el activat cum il pot debloca?
Sau cum il pot resofta?

Astept rasp pls

Răspuns Câştigător
| Anonymous2899 a răspuns:

Pai daca telefonul stie care este contul, nu iti trebuie internet.Incearca sa scrii contul(cu @gmail.com)si parola..PS:La mine a mers. Funda?

| untu a răspuns (pentru Anonymous2899):

La mine da eroare! HUAWEI Y7 2019

1 răspuns: