| Adrian1 a întrebat:

SAL TPU, am un telefon ALVIEV A4ALL si am pus ca blocarea ecranului sa fie cu model, am gresit de mai multe ori modelul si acum imi cere contul de google, faza este cal stiu si merge dar pe telefon imi spune ca este invalid, si alt cont nu mai am. DACA PUTETI SA MA AJUTATI CU CEVA SPUNETI

1 răspuns:
| DumnezeuIntrebarilor a răspuns:

Iti trebuie neaparat cont-ul tau google care il foloseai in Magazin play. daca nu ai acel trebuie sa iti resetezi telefon-ul, altceva nu ai ce face. si vei pierde aplicati, poze, muzica caut tot ce ai in el. Dar daca gasesti acel cont si iti va merge, trimiti frumos si intri de pe un calculator/laptop/tableta si iti va spune modelul.