| TheSeventhSin a întrebat:

Salut,am si eu un telefon Philips W3500 dar nu pot intra in el din cauza ca am primit cateva aplicatii si acum imi apare eroare si cand dau iar tot asa.Stie cineva cum pot da rest factory?
Adica eu nu stiu sa intru in el daca dau power+volum down apare in chineaza, eu m-am uitat si merge si in engleza dar cu power+up si nu stiu cum... uitati aici poate va ajuta eu n-am inteles prea bine ...https://www.youtube.com/watch?v=BjY7nKYZaMM

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Tii apasat pe Volume UP + Power si iti intra in recovery. Volume Down + Power e pentru download mode.

| TheSeventhSin explică (pentru Intruder19):

Pai cu Volume Down + Power merge... dar cu Vlupe Up nu merge, imi apare pentru cateva secunde PHILIPS si dupa dispare ca si cum s-ar stinge si dupa la fel... cat timp tin apasat.