| supremxxxoxo a întrebat:

Am sters contul de Facebook. Am reintrat pe el si ca sa-l folosesc trebuie sa ``confirm adresa de email``. Problema este ca nu mai pot intra pe id ca sa intru la mail, nu am mai intrat de 2 ani pe id si nu stiu nici datele! Cum fac ca sa reactivez contul Facebook! /:?: funda vot

2 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Pai este o problema: incearca sa vezi daca nu ai scris parola pe o hartie sau incearca si cu numarul de telefon daca l-ai adaugat mai demult.

| supremxxxoxo explică (pentru andrei1237):

Nu am adaugat nici un nr de tel!