| H0bbit a întrebat:

Am sters din gresala driverul atheros l2 fast ethernet 10/100 base t controller si nu mai am acces la internet. cine ma poate ajuta cu un link de download al driverului respectiv? funda!

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Tte ajut daca știu e placă de baza ai, la care se adauga problema mai mărișoară ca exisă riscul să nu mai găsești driverul, deoarece Xp-ul s-a transformat în istorie de azi, și de câteva zile cam mai toți prodcătorii de hardarw au retras suportul de drivere pentru Xp.Adică nu se mai găsesc drivere pentru el, numai eventual în surse ilegale carre mai mult ca sigur îs infectate.

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

De ce laptop/sau placă de bază este vorba?
Succes

| H0bbit explică (pentru DeyCj):

Din pc l-am sters de la control panel de acolo am windows xp te rog ajuta-ma nu prea le am eu asa bine...

| DeyCj a răspuns (pentru H0bbit):

Tte ajut daca știu e placă de baza ai, la care se adauga problema mai mărișoară ca exisă riscul să nu mai găsești driverul, deoarece Xp-ul s-a transformat în istorie de azi, și de câteva zile cam mai toți prodcătorii de hardarw au retras suportul de drivere pentru Xp.Adică nu se mai găsesc drivere pentru el, numai eventual în surse ilegale carre mai mult ca sigur îs infectate.