| Fl4sh3rON a întrebat:

Am sun Samsung galaxy gio s5660 care atunci cand l-am cumparat avea versiunea de android 2.3.3 si i-am dat actualizare software si acum am 2.3.6 si imi merge mai greu.M-am gandit sa-i dau stockrecovery dar nu sunt sigur ce inseamna.Cumva inseamna sa isi revina la versiunea de android din fabrica? Mentionez ca e si rootat. Sper ca ar merge sa-i dau stock recovery.

5 răspunsuri:
| hamas47 a răspuns:

Nu stiu daca iti pot fi de prea mult ajutor daaar, am incercat si eu cu un Samsung galaxy R, sa'l aduc la versiunea lui din fabrica tot din cauza motivului ca imi mergea destul de greu(se bloca, touch facea figuri etc.) la fel rootat, dar nu am reusit, l-am dus si la un service si la fel mi-au zis ca nu au reusit... acum tu poti incerca dar la mine nu a mers...

| Fl4sh3rON explică (pentru hamas47):

Dar atunci cand ai incercat s-a stricat si l-ai dus la service? Sau l-ai dus la service doar sa vezi daca il poti aduce la versiunea lui din fabrica?

| hamas47 a răspuns:

Doar sal aduc la versiunea din fabrica

| Fl4sh3rON explică (pentru hamas47):

Tu pe samsungul tau cu ce ai incercat sa il aduci?

| vladonelu33 a răspuns:

Cauta pe youtube : flash mode galaxy gio si urmeaza cu exactitate pasii, daca nu-i respecti, nu o sa-ti mai mearga deloc si trebuie sa-l duci la service.