| Fl4sh3rON a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Gio GT-S5660 si i-am dat actualizare software si am versiunea de android 2.3.6,mai pot sa-l aduc la versiunea de inainte? Si cum?

2 răspunsuri:
| dmrtr a răspuns:

Salut!
Setari->confidentialitate-> revenire la setarile din fabrica!
Te-a costat ceva cand ti-ai actualizat softul?

| Fl4sh3rON explică (pentru dmrtr):

Daca dau revenire la setarile din fabrica imi sterge doar ce e pe card si pe telefon dar versiunea tot 2.3.6 ramane.Si nu, nu a costat nimic am intrat la Setari->Despre telefon->actualizare software.Dar nu stiu daca iti pierzi garantia daca ii dai actualizare.