| DannielZMF a întrebat:

Am uitat parola de la contul de Youtube cum o pot sparge?
Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| addflo a răspuns:

Cand apesi pe "Sign in" te trimite intr-o fereastra in care trebuie sa scrii User si Password. In acelasi cadran ai un text "Can't access your account?" Dai click pe el, iar in urmatoarea fereastra ai de ales intre a-ti trimite direct parola in functie de User sau User-ul catre adresa de email cu care te-ai inregistrat.

| Deea a răspuns:

Esti primul om pe care l`am auzit in viata mea ca vrea sa isi sparga parola laughing

| sorin16 a răspuns:

Foloseste functia de recuperare a parolei.

| Te besk a răspuns:

Doamne ai patit la fel ca mine crying