| evelina20 a întrebat:

Salut, am un Blackberry Bold 9700 de 4 luni si acum, din nimic, imi arata ecranul alb si scrie " eror Reset" HELP

2 răspunsuri:
| Un1kuL a răspuns:

A fost cumva decodat? daca da a fost decodat gresit si trebuie sa contactezi persoana de la care l-ai cumparat.dar totusi incearca sa ii reinstalezi un soft original. daca nu merge nu ai ce sa mai faci.trebuie neaparat sa contactezi vanzatorul. funda?

| evelina20 explică:

Si, daca a fost decodat gresit, ar fi putut sa lucreze 4 luni si atit?