| VaideanuCostin1998 a întrebat:

Salut.am un calculator Dell optiplex 360, procesor 2.60 dual core, 2 gb ram, placa video de 256 si nu imi merge farming simulator 2009.de ce nu imi merge?

3 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Ce nu-ti merge? Nu se deschide jocul deloc, merge greu sau apar erori?

| VaideanuCostin1998 explică (pentru JustCosmin):

Apar erorile:error:could noty init 3d sistem; shader model 2.0 is required; please instal the latest video drivers.

| JustCosmin a răspuns (pentru VaideanuCostin1998):

Problem: Error: Could not init 3D system. Shader Model 2.0 is required. Please install the latest video drivers.

Solution: Farming Simulator requires the latest graphics card drivers. Please download and install the latest drivers for your graphics card. (NVIDIA, S3, Intel or AMD/ATI). Deci instaleaza ultima versiune de driver de la placa video.