| Cataljn a întrebat:

am un calculator in garantie cumparat de la flanco.si,de vreo doua luni mi se strica windows ul... am pus in nenumarate ori windows si a mers perfect. doar cateva zile. si anume: il pornesc si ramane pe un fond negru cu sageata aia de la mouse pe monitor.ce e de facut? o9 fi hard ul?

5 răspunsuri:
| Tagaso a răspuns:

Întrebarea este dacă-l închizi corect, dacă nu, nu se salvează setările, iși face erori în regiștri și nu mai pornește.

| ionutzbichisadrian a răspuns:

Nu e hardul:
Ce windows ai pus?
Ai pus jocuri?
Ai pus un antivirus?
Mentioneaza cerintele de sistem!

| Cataljn explică (pentru ionutzbichisadrian):

I am instalat windows 7 home premium pe 32bit original., apoi un windows xp sp3 clean men. i am pus avast free. jocuri nu i am instalat vreo data. proc Intel dual core 2000mhz, ram 1gb.

| Cataljn explică:

Am pus si windows 7 home premium, si windows xp sp3 clean men. nu am pus jocuri... am pus avast free. procesor dual core 2000mhz, ram 1gb.

| Cataljn explică:

Hmmmm,cred ca asta e frate!