| Caluțcucorn a întrebat:

Am un card la aparatul foto si vreau sa vad pozele pe laptop. Am windows 7 ultimate si nu imi apare ca l-am conectat. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Salut!
Ai cititor de carduri?
Când îl introduci se aude vreun sunet și apare ceva? Dacă nu, va trebui să instalezi driverul manul (vezi în Device Manager dacă-ți arată vreun semn de interogare). Instalarea driverelor pe care nu le detectează Windows 7 o poți face ușor cu DriverPack Solution, e absolut gratuit, asta ca metodă automată.

1 răspuns:
| charleslouboutin a răspuns:

Iti trebuie card reader.