| Angel_Diehard_1989 a întrebat:

Salut, am un cd cu cs 1, 8 si am incercat sa il copiez pe laptop dar dureaza foarte mult (cam 2 ore ), marimea folderului este de 1gb si ceva iar viteza de copiere este de vreo 20 kb.
Cum fac sa il descarc mai repede. Funda

2 răspunsuri:
| radupopa a răspuns:

Pai 2ore trebuie sa dureze, deoarece 1gb dureza o gramada de timp sa se descarce de obicei.Cam 4-5ore.La tine e bine 2ore.Descarca-l cum e.Noroc.Funda pentru ca am dat singuru raspuns? happy happy happy

| madu16 a răspuns:

Incearca sa-l descarci de pe net, ar trebui sa mearga mai repede...cam o jumatate de ora happy