| crysstian a întrebat:

deci am un laptop si nu imi citeste cd-ul Mmerge sa il copieiez, il citeste inainte de copiere dar dupa ce il copiez nu imi arata nimic ca si cum cd-ul ar fi gol dar nu cred ca este gol.
MENTIONEZ CA COPIEZ CD-URILE CU NERO 7 AM INCERCAT SI CU ALTE VERSIUNI DAR TOT ASA IMI FACE

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Ai toate sansele sa fie dusa unitatea optica a laptop-ului.
El citeste informatia de pe CD, dar nu scrie. Poti face o imagine de pe CD-ul respectiv.O salvezi pe PC si incearca s-o copiezi la altcineva.