| anonymous75 a întrebat:

Am un cititor de card SIYOTEAM multi in one memory model SY-568. Mergea perfect acum doua saptamani dar acum cand introduc cardul telefonului (Kingston de 2 GB) in calculator imi apare in My computer Removable Disk (Ihappy si cand incerc sa-l deschid imi spune sa formez cardul (format disk). Ce pot sa fac? Funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| MadalinMarian a răspuns:

Incearca cu un cablu de date si daca nici asa nu merge iti salvezi ce ai tu important poze, video etc pe un alt telefon de la un prieten ceva si il formatezi dupa si o sa iti mearga. Bafta!