| George_Alexandru_1999_qQaa a întrebat:

Am un cont de Youtube foarte vechi, cred ca e primul meu cont si as vrea neaparat sa-l sterg dar nu pot sa-mi dau seama ce e-mail aveam.Am tot incercat e-mailuri dar ma conecteaza pe alte conturi, nu pe respectivul.Cum as putea sa fac sa intru pe el sau sa fie sters, daca pot dovedi ca e al meu?

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Pai in primul rand cum dovedesti ca e al tau daca nici macar mailul nu il stii?
Le scrii un mail la cei de la Youtube si le explici problema.

| HeadGeneral a răspuns:

Exista o posibilitate, contul de ytb este acelasi cu contul de google.Cauta Google Recovery pe net si te vor ajuta acolo