| Militaru_Catalin_1990 a întrebat:

Am un Cooler Procesor Thermaltake Frio Silent 14, pe un a10-7850k si de la un timp temperatura procesorului variaza de la 70-95 grade. Nu stiu care ar fi cauza am schimbat pasta termoconductoare de 2 ori si am reinstalat windows, dar problema persista. Fara sa fac nimic are undeva la 70 grade, pana acum nu avea asa mare temperatura. Care ar fi cauza si ce pot face?

1 răspuns:
| IulianP a răspuns:

Esti sigur ca ai montat corect cooler-ul? Asta ar fi una din cauze daca spui ca ai 70 de grade in IDLE.