| ediroman123 a întrebat:

Salut am un HP nu ii stiu seria oricum e laptop.
Cand apas pe power ramane becul de la wireles aprins si are un bec de la caps lock care licare.Procesorul se cam incinge

Răspuns Câştigător
| HidroGeNn a răspuns:

Daca te pricepi la componente pc sau laptop poti da carcasa jos si scoti procesoru si pui niste pasta termica care o cumperi de la magazinele de calculatoare iar cu wireles-ul poate sa fie asa el din setari daca nu dul la un service itwinking

| ediroman123 explică (pentru HidroGeNn):

NUSH ce sa zic dar cand ail aprind da sa se invarta coolerul dar intro fractiune de secunda se opreste si l-am lasat pornit 2 ore cand am ajuns acasa era stins.

1 răspuns: