| LucianMusic a întrebat:

Salut, am un Ipad 2. Cand l-am deschis dupa un 1 mi-a cerut activation lock. Nu mai stiu ce Apple cont am folosit. Nu il pot deschide fara acel cont, nu stiu ce sa fac. M-am uitat pe internet sa vad cum pot sa scot activation lock dar nu am reusit. Va rog, cine poate sa ma ajuta dau funda!

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai actele de cumparare, poti apela la reprezentanta Apple din Romania.
Ei au posibilitatea de a debloca produsele lor si de la distanta, dar le trebuie duvada ca-i al tau.