| anonim_4396 a întrebat:

Am un iPhone 4S si la baza acestuia sunt 2 difuzoare dintre care numai unul merge. Cat ar costa sa fac difuzorul?

Răspuns Câştigător
| Sellak a răspuns:

Nici nu ar avea cum sa se auda pentru ca ele e microfonullaughing Nu e stricat stai linistit. Si eu am 4S si difuzorul din stanga "nu merge" uite-te si la tine si ai sa vezi ca e exact aceelasi difuzor. Iphone-ul nu are doua difuzoare. cel din stanga e microfon iar cel din dreapta e difuzor.

| Sellak a răspuns (pentru Sellak):

*Ala e microfonul*(scuze de greseala)

3 răspunsuri:
| winDZ00R a răspuns:

Telefonul,asa vine din fabrica! Si din cate stiu, trebuie sa-l activezi pe al 2-lea! cauta tutorial!

| Sellak a răspuns (pentru winDZ00R):

Auzi-l si pe asta laughing Ba prietene daca nu ai habar de Iphone-uri de ce spui prostii sa induci lumea in eroare?