| Advvrt a întrebat:

Am un iPhone X si am observat o problema, in coltul din stanga sus, ecranul este putin ieșit. Daca apas pe el, mai exact pe difuzor, intra la loc si face un zgomot foart mic. La gsm mi-a spus ca nu este ecraul original (l-am luat sh) dar am verificat si ecranul este oled. Intrebarea mea este: se poate pune la loc? Pe net am vazut ca unii il lipeau la loc.

1 răspuns:
| ST0IAN a răspuns:

Poți să lipești ecranul la loc acasă doar că trebuie sa dezasamblezi aproape tot telefonul ce sa faci treabă bună si plus de asta mai trebuie și un lipici special că nu e poate cu picătura.