| Alexander62 a întrebat:

Buna TPU Am un iPhone 6 mi se mișcă ecranul ( se aude și un zgomot mic când apăs pe ecran ) si l-am lipit cu picătura nu se mai mișcă acum ( foarte puțin )
Credeți ca dacă mă duc sa îmi schimb ecranul se mai poate schimba sau nu?

Răspuns Câştigător
| snzpaul a răspuns:

Cu siguranță se poate schimba, însă dacă este display-ul s-ar putea să fie mai costisitor decât crezi! Dar da, se poate schimba, indiferent de ce este: ecran, touchscreen, display.

1 răspuns: