| ShakeStar2000 a întrebat:

Când vreau să mă joc pe net nişte jocuri pe "Unity", îmi apare aşa : The content was stopped because a fatal content error has been detected. Cum fac să îşi revină la normal?

1 răspuns:
| oVENsiv a răspuns:

Problema asta poate avea extrem de multe cauze...M-am informat despre ea, sunt forumuri in care foarte multi spun cum au rezolvat-o (Cauta : "The content was stopped because a fatal content error has been detected" pe google si o sa ai foarte multe optiuni).