| Chimanicu a întrebat:

Salut,am un laptop Acer 512 es1 luat acu un an si cand l am luat avea windows 8.1 prestabilit, acu o saptamana i mi facea figuri si am incercat sa l formatez nu am windows 8 dar am gasit 7 cand vreau sa l instalez merge pana la sfarsit si la complete your instalation asa ramane nu mai continua instalarea si cand dezactivez secure mode i mi da o eroare la sfarsit ca e ceva corupt in windows,pe alte pc uri merge acel windows, ma ajuta careva?

1 răspuns:
| Stefanajrv a răspuns:

Incearca sa faci o versiune pe usb a acestui cd cu 7, poti sa o faci usor cu wintoflash sau poweriso, merge si cu alte programe dar mi se pare ca iti cer astea direct imagine iso creata initial.