| Lin_Cata_1997_dPbU a întrebat:

Salut, am un laptop Acer aspire a114-31, descarc driverul de pe siteul original si primesc eroarea asta: this computer does not meet the minimum requirements for installing the software, am cautat pe net cum as putea rezolva problema si imi zice sa caut in device manager display adapters, dar nu gasesc nicaeri acolo. Cum as putea rezolva problema asta? Multumesc
windowsu e 8.1

3 răspunsuri:
| viavo a răspuns:

Asta se intampla pendru ca nu ai descarcat driverul corect daca ai vin pe 64 trebuie sa descarci pentru 64 daca il ai pe 32 atunci descarca driver pentru 32. Daca ei au disponibil doar 32 sau doar 64 atunci reinstaleaza windowsul in functie de driverele disponibile

| RealKing01 a răspuns:

Nu ai cerintele necesare pentru a instala acest software. Asta iti zice

| Lin_Cata_1997_dPbU explică (pentru RealKing01):

Ma jur ca daca nu imi ziceai nu stiam.
voiam o rezolvare la problema, nu translator.