| Shooter a întrebat:

Nu stiu ce am facut la laptop, atunci cand l-am deschis am vrut sa dau drumu la ceva de pe youtube si nu a mers... mi-am dat seama ca este de la sunet si m-am dus in bara si am vrut sa dau sunetul mai tare dar mi-a aparut : no audio output device is installed, nu stiu de ce pentru ca eu nu i-am facut nimic.(am windows 7)

3 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Pai daca este de la sunet iti spun eu dezinstaleaza driverul de la sunet ala realtek pe toate eu cred ca ai realtek poti sa ai si alt driver Si il instalezi din nou dar cu atentie sa nu se intample din nou aceeasi prostie si tias recomanda sa dezinstalezi placa de sunet cu Revo Unistaller

| PengiunS a răspuns (pentru Scherimuvi):

Sau mai simplu din Control Panel > Add or Remove Programs.

| lcmbobovl a răspuns:

Incearca o reinstalare de driver pentru placa audio