| PoulyPaul22 a întrebat:

SAlut,am un laptop Asus ROG G751JM si am instalat toate driverele pe el si nu stiu de ce nu imi merge tastatura iluminata, si sunt sigur ca este iluminata dar nu merge, imi puteti da un raspuns?

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Http://www.asus.com/RO/ poti sa iti faci un cont aici, inregistrezi produsul si le trimiti la suport mesaj (cu detaliile) de la problema ta. Ei o sa te indrume si daca e o problema cu tastatura ta iluminata poti sa ii trimiti in garantie.
Eu am un Asus r501vb si am avut probleme cu racirea (ajunsesem la 90 de grade) si am vorbit cu ei si l'am trimis la garantie, mi-a schimbat sistemul de racire si gata :D

| Huntress a răspuns:

Ai intrat in Control Panel?