| LeKaAlex a întrebat:

Salut am un laptop foarte slab, as vrea sa-l upgradez adica sa-l fac mai bun stiti un site unde sa comand piese? sa-l fac mai bun mai ales pentru jocuri ca nu-mi merge jocuri mai bune adica de exemplu un joc cu grafica mare nu-mi merge macar ala world of tanks asa si stiti un site unde sa fac ceva sa comand sa-l fac bun sa-mi mearga ca nu vreau sa stau asa tarana toata viata ^^. Dar daca la site ul ala trebuie sa comand neaparat de la oameni ca nu-mi faca farse din astea ca stiu un prieten unde a comandat si i-a dat in cutie un mar laughing.Dau mama fundei

Răspuns Câştigător
| 0x11111051 a răspuns:

La laptop nu ii asa de simplu sa schimbi detaliile ca sa il faci mai puternic. Mai economic si simplu este sa iti cumperi altul.

Recomand: Sa aiba videocarta GT620M in sus, 4Gb RAM in sus, procesor de la 2 core in sus.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Vinde ragalia, cumpara un desktop ca lumea pentru joace. Iti trebuie MACAR ~2000 RON fara monitor.

| doctorandus a răspuns:

Un laptop slab nu-l poti face super-bun, pentru asta ar fi nevoie sa cumperi un laptop nou.

| LeKaAlex explică (pentru doctorandus):

Si am si pc si pe el era tot jaf si acuma sta si 2 zile l-am facut bun dupa pcgarage si nu stiam daca poate si la laptop

| 0x11111051 a răspuns (pentru LeKaAlex):

La laptop nu ii asa de simplu sa schimbi detaliile ca sa il faci mai puternic. Mai economic si simplu este sa iti cumperi altul.

Recomand: Sa aiba videocarta GT620M in sus, 4Gb RAM in sus, procesor de la 2 core in sus.

| LeKaAlex explică:

Scuzati-ma am gresit la o propoztie am scris in graba