| Vrajala12 a întrebat:

Salut am un laptop IBM ThinkPad.Am instalat windows-ul si nu imi apare Local Area Conection.Am instalat si placa de retea (Broadcom NetExtreme) si nimic.Ma poate ajuta cineva.Mentionez am internet prin modem la Romtelecom.

1 răspuns:
| geo691 a răspuns:

Daca iti arata reteaua la conecsiuni nu e de la draivar sau pc. Vezi ca ai un cd sau asa era mai de mult, baga-l pe ala si urmeaza pasii de pe carte, vezi ca mai ai date de luat si din contractu facut cu ei. Sau poate ai draivare de alt windows, vezi ca le gasesti pe site oficial draivarele compatibile pentru orice fel de windows.