| StalpuL a întrebat:

Salut, am un laptop Lenovo B50-30 iar problema este următoarea. Mi s-a stricat hardul(merge foarte greu pe la început) și vreau să-l inlocuiesc. Ideea e, unde gasesc un hdd de 500 gb sa se potrivească. Eu am căutat pe net, dar nu prea știu foarte multe și mi-e sa nu iau ceva ce nu se potrivește

Răspuns Câştigător
| Adiav a răspuns:

Salut, in modelul tau de laptop poti sa pui orice hard de dimensiune 2.5', iti las un link cu un hard ce eu ti-l recomand, modelele de la Seagate sunt foarte ok si eu sunt foarte multumit de ele: http://www.emag.ro/......DRVZ52BBM/