| AlexBoy88 a întrebat:

Salut Am un Laptop Lenovo G550.
Ce parere aveti despre acest laptop vi se pare ca este gros?(raspundeti neaparat la aceasta intrebare)
Este bun pentru muzica, filme, poze si niste joculete ca san andreas, zuma, nfs carbon etc?
Are Pentium Dual-Core T4500 2. 30GHz
6GB ram DDR3
Placa video Intel GMA 4500M
HDD 250GB
Windows 7 Ultimate x64bit
Ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Are placa video integrata si prea mari asteptari nu poti avea de la ea. Jocurile precum San ANdreas sau NFS Carbon le joci la detalii low sau medium. Mai bine ai alege un laptop cu placa video dedicata.

| tudor417 a răspuns:

Merge chiar si GTA 4: http://www.youtube.com/watch?v=nnnGYgTgs0I Deci cred ca SA merge