| luky63 a întrebat:

Salut, am un laptop luat acum 3 ani de la Romtelecom cu vista preinstalat. Am cd-ul cu vista si driver. Daca imi cumpar alt laptop pot instala vista cu cd-ul de la Romtelecom?

Răspuns Câştigător
| tiger010 a răspuns:

Salut.

Raspunsul este da! Dar nu poti folosi licenta de pe cd-ul primit de la Romtelecom pentru ca deja a fost activat pe laptop-ul pe care l-ai primit de la el, pentru asta iti trebuie o noua licenta!

Bafta happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da; nu cred ca e vreo problema.
Eu am avut un antivirus de la Vodafone; mi l-a dat ca am facut abonament la net; si pot sa-l folosesc fara nicio problema la orice OS.

| pinpointer a răspuns:

DA, in mod normal da cd e altau poti face ce vrei tu cu el atata timp cat nu il vinzi (poti sa il dai altcuiva sau sa il imprumuti dar nu ai voie sa crei bani).

| cristina_4739 a răspuns:

Poti sa instalezi vista pe alt laptop. funda?