| Wolfyy a întrebat:

Salut am un laptop macbook dar am o problema cand il pornesc se aprinde dar problema este ca mousu nu functioneaza adica il pot misca dar nu pot da click cu el imi apare ca se incarca ceva, am stat o ora si tot asa, aceeasi problema, imi puteti spune cum o pot rezolva?

1 răspuns:
| 50cent50 a răspuns:

Uita-te pe mouse daca scrie Made in China, Daca da atunci iti sugerez sa reinstalezi windows, daca nu merge asltu nou.Numai bine!happy