| olteanu0127 a întrebat:

Am un laptop Asus x54h la care nu se mai aprinde monitorul. Se aprinde pana in punctul cand se incarca windows 7 dupa se stinge monitorul, dar sunetul de aprindere se aude, ledurile functioneaza. Care sa fie problema?

2 răspunsuri:
| Dropkick98 a răspuns:

Salut. reinstaleaza windowsul caasa mi s-o intamplat si mie

| olteanu0127 explică (pentru Dropkick98):

Da dar asa se vede pana cand instalez driverul la placa video amd radeon dupa nu se mai vede nimic, deci il aprind se vede pe ecran bios etc pana cand se incarca windowsul dupa ce s-a incarcat se stinge monitorul dar laptopul se aprince ca se aude sunetul de aprindere si l-am conectat la alt monitor prin hdmi si acolo da semnal dar de ce nu da pe ecranul lui ..asta e problema... straight face