| bogdan12321132231 a întrebat:

Salut,am un laptop Samsung np300vz-s05ro cu i5 2450m 6gb ddr3 nVIDIA gt 520mx.

Intrebarea mea este daca am cum sa schimb placa video intrucat este ff slaba?

3 răspunsuri:
| Cosminel25 a răspuns:

Guess what? I found a site that's giving Minecraft gift codes away for free! http://freeminecraftgiftcode.net

| JustGamer a răspuns:

Salut, din cate stiu eu nu ai cum sa schimbi placa video la un laptop, deoarece este bagata in placa de baza, iar daca schimbi placa de baza, practic schimbi tot laptopul, deci nu cred ca ai cum

| bogdan12321132231 explică (pentru JustGamer):

Este dedicatata placa video si din cate am inteles e lipita de placa si se poate dezlipii ff greu.