| Pascal_Ionut_1994 a întrebat:

am un laptop Toshiba satellite c855-21f; am instalat driverele si problema care o am este legata de placa de retea, ma pot conecta la retele wifi dar cand vrea sa bag firul de net in laptop nu mi l recunoaste!sad... ceva sugestii de configurare sau ceva care sa mi fie de ajutor?

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Sigur firul de la retea e defect.

| cookie01 a răspuns:

S-ar putea sa fie defect firul de reta, sau s-ar putea sa fi sarit fix driverul de LAN, si sa-ti fi instalat doar cel de wifi