| AlexandruCool a întrebat:

Mi-am spart displayul la laptop si am auzit ca pot conecta un monito la laptop, dar nu stiu ce imi trebuie.Am Toshiba Satellite C855-1CT.

Răspuns Câştigător
| SirGilbert a răspuns:

Ai nevoie de un cablu VGA legat la iesirea VGA a laptopului si la intrarea VGA a monitorului.

| AlexandruCool explică (pentru SirGilbert):

Are cablu vga da e mai mic sad
e diferit fata de cel de la monitor

| SirGilbert a răspuns (pentru AlexandruCool):

Se gasesc in magazine si cabluri cu o mufa VGA mai mica si cu una mai mare

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iei cablul de la monitor si il bagi in iesirea de la placa video a laptopului. VEzi acum sa fie compatinila mufa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa apara imaginea automat pe ecran

Răspuns utilizator avertizat