| Cipyxxx a întrebat:

Salut, am un laptop Toshiba Satellite Pro s500, la touchpad intre cele 2 butoane am ceva care seamana cu un scanner de amprenta, dar nu stiu sigur ce este, dau funda.

1 răspuns:
| xPanth3r a răspuns:

Acela este Sanner de amprent! Trebuie sa ai si driver-ul pentru el instalat ca sa il poti folosi! Acela se foloseste la tot felul de programe, chiar si atunci cand vrei sa-ti pui o parola pe laptop, poti folosi acel scanner de amprentă. Toate cele bune!