| Ana_Mircea_1985 a întrebat:

Salut, am un laptop XPS 17(Proc: i7 2630QM, placa de baza: 0XN71K chipset Sandy Bridge HM67) si as dori sa ii fac upgrade la procesor, adica un Intel Core i7-3840QM sau 3820QM, se poate?

3 răspunsuri:
| Ana_Mircea_1985 explică:

Spune-mi ce filtre sa bifez sau exact unde sa caut la eMAG ca linkul nu ma duce unde trebuie...

| Ana_Mircea_1985 explică:

Imi pare rau dar ceea ce spui tu nu ma ajuta cu absolut nimic, plus ca nu are legatura cu intrebarea.

| trolololo a răspuns (pentru Ana_Mircea_1985):

Se poate. Poți sa trimiți un mesaj la Dell sa îți zică ei exact.

Ai un procesor bun. De ce vrei sa îl schimbi?