| IonutMH a întrebat:

Salut.Am un Lg G2 care are 1 an,dar problema lui este că atunci când iși face update la ceva, se blochează sau merge greu pe toată perioada update-ului.Ar mai fi o problema că se incălzește foarte rapid când rulează mai multe aplicaţii sau când rulează un joc. Aștept păreri și opinii.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este ceva normal sa se incalzeasca atunci cand te joci. Daca joci offline nu se mai incalzeste. Si referitor la update... Nu il mai utiliza in tot acel timp. Lasa-l sa isi faca update-ul dupa care il poti utiliza fara probleme.