| helpme1 a întrebat:

Salut, am un Macbook air de aproximativ un an, nu mi-a facut niciodata probleme, dar azi dimineata cand am conectat incarcatorul, ledu nu s-a mai aprins, iar la baterie imi arata ca este conectat. La cateva minute s-a aprins ledul, atunci cand il decuplez si il reatasez nu se mai aprinde.
Sper ca ati inteles ce am vrut sa scriu, sunt putin stresat de situatie dupa ce am vazut pretul unui incarcator.

2 răspunsuri:
| Daniel59HD a răspuns:

Cred ca are probleme cu contactele.

| Daniel59HD a răspuns:

Cred ca are probleme cu contactele